Wyświetlacze cen na stacje paliw

Pylony cenowe-na stacje paliwWypełnienia cenowe LED do pylonów na stacje paliw to nowoczesny element zarządzania stacją paliwową i profesjonalna metoda prezentacji informacji dla Klienta o aktualnych cenach paliw. Super jasne diody LED zapewniają dobrą widoczność i czytelność w każdych warunkach pogodowych, nawet w letnim nasłonecznieniu. Wybór wielkości cyfry LED pozwala dopasować urządzenie do konkretnych potrzeb klienta.

 

 

 

Ledowe wypełniania cenowe do pylonów cenowych

Wyświetlacze cen paliw

Wypełnienia cenowe LED do pylonów na stacje paliw to nowoczesny element informacji dla Klienta o aktualnych cenach paliw. Diody LED zapewniają dobrą widoczność i czytelność w każdych warunkach pogodowych.

Wybór wielkości cyfry LED pozwala dopasować urządzenie do potrzeb Klienta. Łatwość montażu, wybór sposobu sterowania, możliwość wygaszenia dowolnej ceny oraz możliwość zastosowania wielu efektów np. migania to następne korzyści wynikające z zastosowania wypełnień LED.

Wyświetlacze cenowe do pylonów znajdują zastosowanie głównie na stacjach paliw, ale również na myjniach samochodowych, niedużych stacjach LPG czy parkingach. Klient sam ma możliwość dostosowania ilości cyfr jaka będzie widoczna na wyświetlaczu. Modułowa konstrukcja sprawia, że w każdej chwili można urządzenie rozbudować o kolejną linię wyświetlania.

 

 

 

Wypełnienia cenowe LED oferujemy w trzech nowoczesnych seriach:

 

Wypełnienia cenowe na stacje paliw

 

Każda z powyższych serii charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, jak hermetyzacja modułów cenowych, również wysoką niezawodnością, które są najbardziej pożądanymi cechami w produktach przemysłowych.

 

Wyświetlacze cen na stacje paliw

 

UV Pro Surface – opatentowana powłoka antyrefleksyjna zapewniająca doskonałą widoczność wartości prezentowanych na wyświetlaczach – zarówno w pełnym słońcu jak i w nocy.

 

Dostępne serie wyświetlaczy


Seria PM

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów stworzyliśmy serię wyświetlaczy PM, która dzięki zastosowaniu pełnej matrycy z diod LED pozwoliła na zaprojektowanie bardzo szczegółowych czcionek. Można je wybrać spośród kilku dostępnych krojów, już w trakcie użytkowania produktów. Takie rozwiązanie pozwala na dodatkowe wyróżnienie pylonu cenowego spośród modeli występujących na innych stacjach paliw.

Dodatkowym atutem wypełnień cenowych tej serii jest wysoki stopień ochrony przed czynnikami zewnętrznymi – IP67, dzięki czemu nie wymagają one żadnej dodatkowej ochrony przed wilgocią lub pyłami w postaci transparentnego materiału, np. poliwęglanu. Takie rozwiązanie umożliwia również późniejszy dostęp do modułów cenowych od frontu, bez konieczności otwierania całego pylonu!

Każdy wyświetlacz posiada swój własny zasilacz Mean Well® montowany z tyłu urządzenia, co gwarantuje znacznie wyższą niezawodność w wyświetlaniu cen w porównaniu do oferty konkurencji – awaria jednego z zasilaczy nie powoduje wyłączenia całego pylonu cenowego.

Główne cechy serii PM:

Wyświetlacz cenowy serii PM

- pełna matryca z diod LED
- super jasne diody THT o szerokim kącie świecenia i długiej żywotności
- diody odporne na UV
- możliwość zmiany czcionki w trakcie użytkowania wyświetlaczy
- możliwość włączania/wyłączania indeksu górnego na ostatniej cyfrze
- najlepsza widoczność i czytelność w każdych warunkach pogodowych
- UV Pro Surface – specjalna powłoka antyrefleksyjna
- technologia hermetyczna (IP67)
- automatyczna regulacja jasności
- możliwość zmiany pozycji separatora dziesiętnego w trakcie użytkowania wyświetlaczy
- czynności serwisowo-montażowe od frontu
- modułowa konstrukcja
- zasilacz Mean Well® na każdym wyświetlaczu
- łatwość utrzymania urządzenia w czystości
- możliwość wyświetlania cen w różnych walutach
- brak ruchomych części (wiatraków)

 

Seria PS

Seria wypełnień cenowych PS, powstała w oparciu o rozwiązania technologiczne z naszej flagowej serii PM, dzięki czemu spełnia ona wszystkie rygorystyczne wymagania w odniesieniu do odporności urządzeń na czynniki zewnętrzne – IP67, jak również posiada tę samą, najwyższą jakość wykonania.

Dzięki zastosowaniu obecnie najbardziej rozpowszechnionej na rynku technologii multi-segmentowej, a co za tym idzie – użyciu mniejszej ilości diod LED na każdym module, produkt ten jest skierowany w szczególności do Klientów zwracających uwagę na cenę przy zakupie wyświetlaczy.

Należy podkreślić, iż pomimo ograniczonej ilości diod LED, wyświetlacze te w dalszym ciągu prezentują się nowocześnie i atrakcyjnie dla odbiorców, a użycie wytrzymałych diod THT oraz posiadanie własnego zasilacza Mean Well® przez każdy z nich, zapewnia prawidłowe funkcjonowanie urządzeń przez wiele lat.

Główne cechy serii PS:

- technologia multi-segmentowa
Wyświetlacz cenowy serii PS - diody odporne na UV
- możliwość zmiany czcionki w trakcie użytkowania wyświetlaczy
- super jasne diody THT o szerokim kącie świecenia i długiej żywotności
- najlepsza widoczność i czytelność w każdych warunkach pogodowych
- UV Pro Surface – specjalna powłoka antyrefleksyjna
- technologia hermetyczna (IP67)
- automatyczna regulacja jasności
- możliwość zmiany pozycji separatora dziesiętnego w trakcie użytkowania wyświetlaczy
- czynności serwisowo-montażowe od frontu
- modułowa konstrukcja
- zasilacz Mean Well® na każdym wyświetlaczu
- łatwość utrzymania urządzenia w czystości
- brak ruchomych części (wiatraków)

 

Seria PO2G

Nasza najnowsza seria elektronicznych wypełnień cenowych- Seria PO2G, powstała z myślą o rozwinięciu koncepcji tradycyjnych cyfr siedmiosegmentowych, do technologii multi-segmentowej, zapewniającej możliwość zmiany czcionki nawet już w trakcie użytkowania wyświetlaczy, dodatkowo wzbogaconej o nasze rozwiązania w zakresie hermetyzacji modułów. Co dodatkowo chroni je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, czy pyły.

Kolejnym atutem tych wyświetlaczy są nowoczesne diody SMD, które obecnie stają się standardem w przypadku wyświetlaczy LED, ze względu na wysoką jakość, szeroki kąt.

Wyświetlacze tej serii charakteryzują się niezwykłą prostotą podłączenia, dzięki dedykowanemu jedynie dla tej serii nowemu sterownikowi – E-BOX'owi. Ponadto, zastosowanie specjalnych ram montażowych do wyświetlaczy, w sposób znaczący przyśpiesza ich instalację w pylonie cenowym. Dodatkowo, ich niezwykle wąski profil – niecałe 3 cm – umożliwia montaż w bardzo cienkich konstrukcjach.

Nie sposób nie wspomnieć o jednej z najistotniejszych cech tych wyświetlaczy, którą jest ich niezwykle atrakcyjna cena, pozwalająca na osiąganie sukcesów w projektach, gdzie budżet jest szczególnie napięty!

Wyświetlacz cenowy serii PS

Główne cechy serii PO2G:

- technologia multi-segmentowa
- diody odporne na UV
- możliwość zmiany czcionki w trakcie użytkowania wyświetlaczy
- super jasne diody SMD o szerokim kącie świecenia i długiej żywotności
- wysoka widoczność i czytelność w każdych warunkach pogodowych
- UV Pro Surface – specjalna powłoka antyrefleksyjna
- technologia hermetyczna
- automatyczna regulacja jasności
- prosta instalacja
- sterownik E-BOX
- modułowa konstrukcja

 

Dostępne kolory diod

dostępne kolory diod

(czerwony, pomarańczowy, niebieski, zielony, żółty, biały)

 

Sterownik i akcesoria

 

Sterownik

Każdy sterownik, bez względu na to czy jest to model przeznaczony dla serii PM i PS, czy też dedykowany dla serii PO2G sterownik E-BOX, standardowo wyposażony jest w interfejs RS485. Posiada również możliwość wgrania jednego z protokołów komunikacyjnych, zgodnych z najbardziej popularnymi systemami obecnymi na stacjach paliw, takich jak: DOMS, Scheidt & Bachmann, Tokheim, PetroVend, Wayne, Hectronic, IFSF, itp.

Dodatkowo, sterownik może być rozbudowany o moduł radiowy w celu sterowania za pomocą pilotów RCR-01 lub moduł LAN. Ponadto sterowniki współpracują z akcesoriami takimi jak radiolinia czy konwerter interfejsów RS485-RS232.

 

RCR-01 pilot radiowy, kodowany

Praca na stacji paliw jest pracą w dynamicznym otoczeniu, dlatego szczególnie ważna jest prostota obsługi występujących tam urządzeń. Z tego względu wprowadziliśmy nowe piloty zdalnego sterowania RCR-01, które zapewniają możliwość szybkiego wprowadzania cen za pomocą klawiatury numerycznej, a także natychmiastowy dostęp do innych, przydatnych funkcji wyświetlaczy, takich jak: sygnalizowanie promocji, braku produktu, wyłączenie danego wyświetlacza oraz zmiany czcionki czy pozycji kropki.

Ręczne sterowanie pylonem cenowym jeszcze nigdy nie było tak proste!

 

Radiolinia

Dodatkowy moduł radiowy, służący do bezprzewodowej obsługi wyświetlaczy, np. w celu zmiany ceny. Zapewnia stabilne połączenie pomiędzy pylonem cenowym, a budynkiem stacji, co jest szczególnie ważne przy przesyłaniu danych do wyświetlaczy przez systemy kasowe lub kontrolery stacji paliw.

 

RGB Pylon

Darmowe oprogramowanie pozwalające na zmianę cen na wyświetlaczach oraz zmianę parametrów wyświetlaczy (np. jasność, efekty wizualne) za pomocą urządzenia z systemem Windows. RGB Pylon jest kompatybilny ze wszystkimi interfejsami sterowania oraz dostępny w kilku wersjach językowych.

Sterowanie wyświetlaczami cen na stacje paliw

 

 

Automatyczna regulacja jasności świecenia diod

automatyczna jasność diod

 

Aluminiowy adapter montażowy

 

Rama aluminiowa tworzy formę adaptera, na którym osadzane są moduły, wraz z zasilaczem oraz puszką zbiorczą, które są przykręcone do ramy i prawidłowo podłączone, tworząc w ten sposób zestaw gotowy do natychmiastowego montażu w pylonie. Adapter jest wykonany z wysokiej klasy aluminium, malowany proszkowo.

Montaż wyświetlaczy cen paliw

 

Realizacje

 

Pylony cenowe-realizacja Lotos

 

Pylony cenowe-realizacja Hotel

 

Pylony cenowe-realizacja Lotos

 

Pylony cenowe-realizacja Orlen

 

Pylony cenowe - cennik

Cennik Wypełnień Pylonów Cenowych

logo enterled

ENTERLED
ul. Łowiecka 75
43-300 Bielsko - Biała

biuro@enterled.pl

33 811 23 25

792 90 90 90

Polski produkt

Wyświetlacze LED oraz ich obudowy produkujemy w naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku - Białej. Nieustannie inwestujemy w rozwój i innowacyjność, szeroka gama rozwiązań używanych w naszych urządzeniach została opracowana od podstaw w naszej firmie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Polityka prywatności

Strona enterled.pl korzysta z technologii plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności naszej firmy. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia twojej przeglądarki.

Copyright © 2024 Enterled. All Rights Reserved.