Wyświetlacze cen na stacje paliw

Pylony cenowe-na stacje paliwWypełnienia cenowe LED do pylonów na stacje paliw to nowoczesny element zarządzania stacją paliwową i profesjonalna metoda prezentacji informacji dla Klienta o aktualnych cenach paliw. Super jasne diody LED zapewniają dobrą widoczność i czytelność w każdych warunkach pogodowych, nawet w letnim nasłonecznieniu. Wybór wielkości cyfry LED pozwala dopasować urządzenie do konkretnych potrzeb klienta.

 

 

 

Wyświetlacze cen paliw

Ledowe wypałnienia cenowe do pylonówCienko-profilowa obudowa umożliwia modernizację już istniejących pylonów cenowych. Łatwość montażu, kilka sposobów sterowania wyświetlaczami, możliwość wygaszenia dowolnej ceny oraz efekt migania to następne korzyści wynikające ze stosowania wypełnień cenowych LED. Dostępne produkty są wykonane w technologii modułowej, o wysokim stopniu ochrony przed czynnikami zewnętrznymi - IP 67.

Każdy z wyświetlaczy posiada możliwość łączenia modułów - ustawiania ich obok siebie, w celu budowy urządzenia wyświetlającego kolejno od 1 do 6 cyfr, a dzięki zastosowaniu opcjonalnego aluminiowego adaptera montażowego - powstaje produkt gotowy do łatwego zamontowania w pylonie.

Jako producent gwarantujemy stany magazynowe części zamiennych, serwis, a także możliwość modyfikacji urządzeń. Sterowanie wyświetlaczami może odbywać się za pomocą pilotów radiowych, poprzez interfejs RS485, RS422, sieć LAN, lub WiFi, czy Radiolinię, z wykorzystaniem najbardziej popularnych protokołów komunikacyjnych (np. V11, Tokheim, PetroVend, Dresser Wayne, IFSF, itp.), lub poprzez autorski program do zarządzania cenami - RGB Pylon. Nasze wypełnienia cenowe są także kompatybilne z profesjonalnymi sterownikami stacji paliw takich firm jak DOMS, Hectronic, Unicode, itp.

 

Dostępne serie wyświetlaczy

 

Seria PM

Wypełnienia pylonów cenowych-serwi PMWychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzyliśmy serię cyfr PM, która dzięki zastosowaniu pełnej matrycy z diod LED umożliwia spersonalizowanie czcionek na wyświetlaczach, poprzez ich wybór spośród kilku dostępnych krojów. Takie rozwiązanie pozwala na dodatkowe wyróżnienie wypełnień cenowych spośród oferty dostępnej na rynku. Dodatkowym atutem naszych wypełnień cenowych jest wysoki stopień ochrony przed czynnikami zewnętrznymi – IP67.

 


Seria PS

Wypełnienia pylonów cenowych-serwi PSSeria wypełnień cenowych PS, powstała w oparciu o rozwiązania technologiczne z naszej flagowej serii PM, dzięki czemu spełnia wszystkie rygorystyczne wymagania w odniesieniu do odporności urządzeń na czynniki zewnętrzne – IP67, a także posiada tak samo wysoką jakość wykonania.
W związku z zastosowaniem technologii segmentowej, a co za tym idzie – użycia mniejszej ilości diod LED na module, oferta ta jest skierowana w szczególności do klientów ekonomicznych. Należy podkreślić, iż pomimo ograniczonej ilości czcionek do wyboru, wyświetlacze te w dalszym ciągu prezentują się nowocześnie i atrakcyjnie dla odbiorców.

 

Dostępne wielkości cyfr:

Wielkości cyfr w pylonach cenowych na stacje paliw

Dostępne kolory diod

dostępne kolory diod

(czerwony, pomarańczowy, bursztynowy, zielony, niebieski, biały)

 

Główne cechy

  •  diody super jasne o szerokim kącie świecenia
  •  diody odporne na promieniowanie UV
  •  hermetyczna technologia (IP67)
  •  czynności serwisowo-montażowe od frontu
  •  automatyczna regulacja jasności
  •  możliwość zmiany pozycji separatora dziesiętnego
  •  modułowa konstrukcja
  •  łatwość utrzymania urządzenia w czystości (np. czyszczenie myjką ciśnieniową)
  •  Euro Ready - gotowe dla cen Euro

Inne zalety elektronicznych wyświetlaczy cenowych

Zalewa polimerowo - żywicowa pozwala uzyskać stopień ochrony IP67. Gwarantuje to oprócz wysokiej ochrony na warunki atmosferyczne łatwość utrzymania wypełnień w czystości (można myć myjką). Urządzenia można serwisować od frontu co eliminuje konieczność otwierania całego pylonu (obniżenie kosztów eksploatacji) oraz daje możliwość wymiany modułu w kilka minut. Zastosowane diody super jasne typu Outdoor Long Life zapewniają bardzo dobrą widoczność nawet w nasłonecznionych lokalizacjach oraz szeroki kąt świecenia.
Pylony cenowe - zbliżenie

Ponadto w wersjach PM istnieje także możliwość wyboru kroju czcionki oraz wyświetlania znaków specjalnych: myślników, wykrzykników lub strzałek (np. kiedy brak jednego z towarów) a także symboli różnych walut. Wyświetlacze wyposażone są ponadto w pływający przecinek - czyli możliwość zmiany miejsca, w którym znajduje się przecinek.

 

 Automatyczna regulacja jasności świecenia diod
automatyczna jasność diod

 

Akcesoria i sterowanie

Adapter montażowny do wyświetlaczy cenowychAluminiowy adapter montażowy

Rama aluminiowa tworzy formę adaptera, na którym osadzane są moduły, wraz z zasilaczem oraz puszką zbiorczą, które są przykręcone do ramy i prawidłowo podłączone, tworząc w ten sposób zestaw gotowy do natychmiastowego montażu w brycie. Adapter jest wykonany z wysokiej klasy aluminium, malowany proszkowo.

 

 

Sterownik wyświetlaczy cenowychSterownik

Standardowy sterownik może być wyposażony w piloty radiowe - kodowane (2 sztuki). Zasięg pilotów w terenie otwartym wynosi do 100 metrów. Opcjonalnym sposobem sterowania może być interfejs LAN lub sterowanie bezprzewodowe poprzez sieć Wi-Fi. Sterownik - bez względu na wybraną opcje - posiada w standardzie interfejs RS485, ponadto jest kompatybilny z najbardziej popularnymi protokołami komunikacyjnymi oraz kontrolerami stacji paliw takimi jak: DOMS, Scheidt & Bachmann, Tokheim, PetroVend, Dresser Wayne, Hectronic, UniCode, IFSF, itp.

 

radiolinie do obsługi wyświetlaczy cenowychRadiolinia

Moduł dodatkowy, służący do bezprzewodowej obsługi treści na wyświetlaczach, np. w celu zmiany ceny. Zapewnia stabilne połączenie pomiędzy wieżą cen, a budynkiem stacji. 

 

program do zmiany cenOprogramowanie

Darmowe oprogramowanie pozwalające na zmianę cen na wyświetlaczach oraz parametrów wyświetlaczy (np. jasność, efekty wizualne) za pomocą komputera. RGB Pylon jest kompatybilny ze wszystkimi interfejsami sterowania.

 

 

 

W każdej technologi istnieje możliwość wygaszenia dowolnej ceny oraz uzyskania efektu migania. Sterowanie za pomocą pilota radiowego (zasięg do 100m) umożliwia łatwą i szybką zmianę ceny. W opcji również sterowanie za pomocą sieci LAN.

 

Realizacje

Współpracujemy z firmami wykonującymi wizualizacje stacji paliw, a także zajmującymi się ich budową. Dostarczamy wypełnienia cenowe do wytwarzanych przez nie pylonów. Na zdjęciach przedstawiamy nasze produkty zastosowane na stacjach paliwowych (i nie tylko!) na terenie całej Polski.

Pylony cenowe-realizacja Lotos

 

Pylony cenowe-realizacja Hotel

 

Pylony cenowe-realizacja Lotos

 

Pylony cenowe-realizacja Orlen

 

Pylony cenowe - cennik

Cennik Wypełnień Pylonów Cenowych

logo enterled

ENTERLED
ul. Łowiecka 75
43-300 Bielsko - Biała

biuro@enterled.pl

33 811 23 25

792 90 90 90

Polski produkt

Wyświetlacze LED oraz ich obudowy produkujemy w naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku - Białej. Nieustannie inwestujemy w rozwój i innowacyjność, szeroka gama rozwiązań używanych w naszych urządzeniach została opracowana od podstaw w naszej firmie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Polityka prywatności

Strona enterled.pl korzysta z technologii plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności naszej firmy. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia twojej przeglądarki.

Copyright © 2022 Enterled. All Rights Reserved.