Licznik dni bez wypadku

Licznik dni bez wypadku

Firma Enterled specjalizuje się w produkcji zaawansowanych rozwiązań liczników dni bez wypadku....

Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

Wyświetlacze tekstowe służą do dynamicznego wyświetlania tekstu w trybie monochromatycznym...

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe mają możliwość wyświetlania animacji, grafik oraz...

Telebimy

Telebimy

Oferujemy telebimy w technologii diod SMD, od wielkogabarytowych konstrukcji do mini-telebimów na...

Krzyże Apteczne

Krzyże Apteczne

Krzyż apteczny to element oznakowania, który wyróżni każdą aptekę. Oferujemy krzyże apteczne w...

Zegary i Termometry

Zegary i Termometry

Elektroniczny Zegar LED może być montowany zarówno wewnętrz, jaki i na zewnętrz budynków. Duże i...

 • Licznik dni bez wypadku

  Licznik dni bez wypadku

 • Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

  Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

 • Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

  Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

 • Telebimy

  Telebimy

 • Krzyże Apteczne

  Krzyże Apteczne

 • Zegary i Termometry

  Zegary i Termometry

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

graf-text
Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe mają możliwość wyświetlania animacji, grafik oraz tekstu.

Wyświetlacz graficzno tekstowy pozwala w efektowny sposób zaprezentować treści, które chcemy przekazać. Posiada możliwość prezentacji tekstu w wielu formatach czcionki i ich wielkościach. Pozwala ponadto na wyświetlanie prostych grafik czy animacji. Użytkownik może nawet kilka razy dziennie zmieniać treść wyświetlanej informacji. Obsługa za pomocą dedykowanego oprogramowania nie sprawi kłopotu przeciętnemu użytkownikowi komputera. A niezwykle realistyczne odwzorowanie obrazów na wyświetlaczu oczaruje odbiorców.

 

grf-tex

 

Wyświetlacz ma ponadto możliwość prezentacji czasu, daty i temperatury (klatki specjalne) w różnych formatach.

 

obsluga

 

 

Zarządzanie wyświetlaczem przez Internet

Zdalne zarządzanie wyświetlaczem LED jest możliwe za pomocą lokalnej sieci komputerowej LAN oraz poprzez globalną sieć Internet. Aby uzyskać zdalny dostęp do zarządzania wyświetlaczem, należy zapewnić łącze internetowe dla sterownika wyświetlacza. Preferowane są szerokopasmowe łącza kablowe (DSL, ADSL itp.), lub szerokopasmowe łącza bezprzewodowe (HSPA, HSPA+, LTE), które obecnie są łatwiej osiągalne. Modem/router internetowy powinien obsługiwać DDNS (Dynamic DNS).

 

zarzadzanie

Łącze internetowe poza tym daje możliwość zainstalowania kamery skierowanej na wyświetlacz celem zdalnego podglądu pracy urządzenia w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na świecie.

 

Cieniowanie grafiki – 16 poziomów

Rozbudowany system sterowania diodami pozwala uzyskać nie tylko włączanie i wyłączenie diód, lecz aż 16 poziomów jasności świecenia każdej diody (dzięki temu istnieje możliwość wyświetlenia np. efektu cieniowania). Każda dioda LED będąca pojedynczym pikselem obrazu, może przyjmować niezależnie 1 z 16 poziomów jasności. Wiele oferowanych na rynku urządzeń posiada najprostszą gamę odcieni (dostępnych jasności) pikseli, w których diody LED mogą świecić z maksymalną jasnością lub nie świecić wcale. Różnica ta ma olbrzymie znaczenie dla jakości i czytelności obrazu, a w konsekwencji dla atrakcyjności treści prezentowanych na wyświetlaczu. Jak na przykładzie poniżej:

 

zwyklycieniowany

 

Automatyczna regulacja jasności - sensor

Urządzenia mają możliwość dobowej regulacji jasności - przyciemnienia (lub całkowitego wyłączenia) w porach wieczornych/nocnych. Tylko automatyczna regulacja jasności oparta o pomiar światła otoczenia poprzez sensor daje realne dostosowanie jasności wyświetlacza do aktualnych warunków oświetlenia otoczenia.

 

reg-jasnosci


Bieżący pomiar przez sensor jest zawsze aktualny. Starsze rozwiązania oparte tylko na trybie godzinowym nie uwzględniały zmian położenia słońca względem wyświetlacza, zmian zachmurzenia w ciągu dnia ani skracania i wydłużania dnia w ciągu roku, przez co treści w niesprzyjających warunkach mogły być nieczytelne a w innych razić zbyt jasnym światłem.

Oprócz automatycznej regulacji jasności opartej na sensorze lub trybie godzinowym, istnieje możliwość manualnego wybrania i zablokowania poziomu jasności.

Wbudowany timer zasilania – tryb ECO

Dla wygody użytkowania, ekologii i oszczędności energii wyświetlacze wyposażone są w tryb ECO. Jest to funkcja automatycznie włączająca i wyłączająca wyświetlacz o określonych godzinach.

 

timer-eco

 

Dostępne kolory wyświetlaczy graficzno - tekstowych

wyswietlacze-graficzno-tekstowe-kolory

 

Budowa Modułowa Wyświetlacza graficzno tekstowego

Wyświetlacze w ofercie Enterled zbudowane są z paneli. Rozmiar poziomy oraz rozmiar pionowy wyświetlacza jest wielokrotnością rozmiaru pojedynczego panelu zastosowanego w danym rozwiązaniu. Daje to możliwość rozbudowania urządzenia w okresie użytkowania. Modułowa technologia pozwala na elastyczne dostosowanie (budowanie) produktu pod indywidualne wymagania Klienta.

modulowa budowa graf txt

 

Ponieważ w tak prosty sposób można konfigurować potrzebny rozmiar urządzenia, pozwala to na swobodny dobór formatu wyświetlacza LED. Istnieje również możliwość rozbudowy urządzenia, zmiany formatu czy podzielenia dużego urządzenia na dwa mniejsze.

modul tab info

Oprogramowanie

Pracę wyświetlacza kontroluje specjalizowany sterownik wbudowany w wyświetlacz. Jest on autonomicznym odtwarzaczem wgranych wcześniej treści.

Sterownik posiada wbudowaną pamięć typu Flash. Programowanie treści do sterownika (wgrywanie treści reklamowych i informacyjnych od pamięci Flash) odbywa się za pomocą dowolnego komputera z systemem Windows® za pośrednictwem lokalnej sieci komputerowej LAN lub Wi-Fi bądź zdalnie poprzez Internet. Połączenie komputera do wyświetlacza wymagane jest tylko w czasie zmiany treści – w pozostałym czasie wyświetlacz pracuje samodzielnie.

 

program

 

Oprogramowanie stosowane do obsługi tego typu wyświetlaczy pozwala na tworzenie animacji z tekstu lub obrazu przy pomocy wielu dostępnych efektów graficznych. Intuicyjne oprogramowanie umożliwia także tworzenie animowanych napisów oraz importowania grafiki z zewnętrznych programów. Ponadto wyświetlacz taki ma możliwość prezentacji czasu, daty i temperatury w różnych formatach.

Sterowanie za pomocą Wi-Fi

Wyświetlacz pracuje w sieci WLAN Wi-Fi jako zdalne urządzenie. Może być łączony z komputerem obsługującym poprzez acces-pointy, routery itp. Antena Wi-Fi jest wbudowana w wyświetlacz. W zestawie znajduje się program do obsługi wyświetlacza pod systemem Windows. Komputer wymagany jest tylko w momencie zmiany treści na wyświetlaczu.

Tablice sterowanie wifi

 

Sterowanie za pomocą LAN

Wyświetlacz pracuje w sieci LAN jako zdalne urządzenie. Może być łączony z komputerem obsługującym poprzez huby, switche itp. Przewód połączeniowy to skrętka UTP, ze złączami RJ-45. W zestawie znajduje się program do obsługi wyświetlacza pod systemem Windows. Komputer wymagany jest tylko w momencie zmiany treści na wyświetlaczu.

tablica sterowanie LAN

 

Sterowanie przez Internet

Urządzenia posiadają też system sterowania wyświetlaczami poprzez Internet. Daje to możliwość zarządzania wyświetlaczem lub całą siecią wyświetlaczy z komputera z dostępem do internetu znajdującego się w każdym miejscu na świecie. Będąc nawet poza firmą - w swoim domu możesz zmienić treść wyświetlanego spotu reklamowego.

wyswietlacze-graficzno-tekstowe-sterowanie-internet

cennikZobacz cennik wyświetlaczy graficzno - tekstowych