Krzyże Apteczne Kolorowe

Krzyż apteczny - pełny kolor

Krzyż apteczny (dynamiczny panel apteczny full color) to reklama, która wyróżnia właśnie Twoją aptekę spośród innych. Wyświetlanie promocji, życzeń świątecznych, czy tak ważnych informacji jak DYŻUR, to tylko niektóre zastosowania. Atrakcyjna reklama podnosi prestiż oraz zwiększa sprzedaż. Wyświetlacz ma również możliwość wyświetlania godziny, daty i temperatury. Urządzenie posiada pamięć wbudowaną. Obsługiwane jest za pomocą komputera za pomocą dedykowanego  programu, który dostarczany jest razem z urządzeniem.

 

 

Krzyż apteczny pełny kolor

Pełnokolorowy krzyż apteczny to niewielki telebim posiadający wszystkie cechy dynamicznego panelu LED.  To najwyższej jakości urządzenie elektroniczne, posiadające w pełni konfigurowalny wyświetlacz LED. Pozwala na prezentację tekstu, kolorowych grafik a nawet krótkich spotów filmowych. W przypadku urządzeń tej serii możemy również własnoręcznie zaprogramować, stosownie do potrzeb, własne spoty reklamowe, informacje o dyżurach apteki czy godzinach otwarcia. Dedykowane oprogramowanie jest również wyposażone w predefiniowane spoty, które na pewno zwiększą atrakcyjność prezentowanych na wyświetlaczu treści.

Krzyż apteczny - pełny kolor

Podstawowe cechy

Pełnokolorowe krzyże apteczne są w praktyce wysokiej jakości niewielkimi telebimami, które oferują szerokie możliwości konfiguracji wyświetlanych informacji oraz spotów graficznych i filmowych. Nie zapomnieliśmy również o tak ważnych aspektach wyświetlacza jak trwałość, odporność na warunki atmosferyczne czy niskie zużycie energii.

Cechy produktu - krzyż apteczny

Wszystkie krzyże diodowe, oferowane przez naszą firmę, wykonane są na super jasnych diodach LED, zapewniając w ten sposób czytelność nawet w pełnym nasłonecznieniu. Taki elektroniczny neon to gwarancja znakomitej reklamy apteki na lata, gdyż żywotność diody to kilkadziesiąt lat. Nie musisz także martwić się o koszty energii - wyświetlacze LED są urządzeniami energooszczędnymi.

 

Wyposażenie dodatkowe

Wszystkie krzyże apteczne z tej serii wyposażone są w sensor temperatury, mają możliwość wyświetlania zegara oraz aktualnej daty.

krzyże apteczne - dodatkowe wyposażenie

 

Dostępne rozmiary

Krzyże apteczne kolorowe- dostępne rozmiary

Wszystkie krzyże apteczne pełnokolorowe dostępne są w wariantach jedno lub dwustronnych, co pozwala dostosować reklamę świetlną do lokalizacji państwa apteki.

Krzyże apteczne kolor - modele

Sterowanie


Za pomocą Wi-Fi

Wyświetlacz pracuje w sieci WLAN Wi-Fi jako zdalne urządzenie. Może być łączony z komputerem obsługującym poprzez acces-pointy, routery itp. Antena Wi-Fi jest wbudowana w wyświetlacz. W zestawie znajduje się program do obsługi wyświetlacza pod systemem Windows. Komputer wymagany jest tylko w momencie zmiany treści na wyświetlaczu.

Krzyż apteczny - wi-fi

Za pomocą LAN

Wyświetlacz pracuje w sieci LAN jako zdalne urządzenie. Może być łączony z komputerem obsługującym poprzez huby, switche itp. Przewód połączeniowy to skrętka UTP, ze złączami RJ-45. W zestawie znajduje się program do obsługi wyświetlacza pod systemem Windows. Komputer wymagany jest tylko w momencie zmiany treści na wyświetlaczu.

Krzyż apteczny kolor- LAN

 

 

Montaż

Przykład krzyża aptecznego full color ze stelażem do montażu prostopadłego do ściany:

Krzyż apteczny kolor- montaż

 

Przykłady konfiguracji

Kolorowe Krzyże Apteczne

 

 

Krzyże apteczne - cennik

Cennik Krzyży Aptecznych

logo enterled

ENTERLED
ul. Łowiecka 75
43-300 Bielsko - Biała

biuro@enterled.pl

33 811 23 25

792 90 90 90

Polski produkt

Wyświetlacze LED oraz ich obudowy produkujemy w naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku - Białej. Nieustannie inwestujemy w rozwój i innowacyjność, szeroka gama rozwiązań używanych w naszych urządzeniach została opracowana od podstaw w naszej firmie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Polityka prywatności

Strona enterled.pl korzysta z technologii plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności naszej firmy. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia twojej przeglądarki.

Copyright © 2024 Enterled. All Rights Reserved.