Krzyż Apteczny Mono

Krzyż apteczny monochromatyczny

Monochromatyczny krzyż graficzny dla aptek to bardzo skuteczny nośnik reklamy. Urządzenie pozwala na wyświetlanie tekstów oraz grafiki. Dostępna kolorystyka diod pozwoli dopasować urządzenie do charakteru Państwa Apteki. Urządzenie sterowane jest za pomocą komputera poprzez dedykowany program. Na krzyżu możemy wyświetlać dowolne treści nadając im wiele efektów graficznych. Dzięki efektom możemy podkreślić ważne treści, przekazać informację o promocji oraz wyświetlić godziny dyżuru apteki. Dodatkowo krzyż wyposażony jest w zegar, termometr oraz kalendarz.

 

 

Krzyż apteczny MONO

Krzyże apteczne z serii MONO pozwalają na zaprezentowanie przepływającego tekstu, grafik a nawet krótkich spotów z ciekawymi efektami przejścia. w przypadku urządzeń tej serii możemy już własnoręcznie zaprogramować wyświetlanie godzin otwarcia, dyżurów apteki lub nawet aktualnych promocji.

Krzyże apteczne - monochromatyczne

 

Podstawowe cechy

Monochromatyczne krzyże apteczne są w praktyce wysokiej jakości wyświetlaczami graficzno tekstowymi, które oferują szerokie możliwości konfiguracji wyświetlanych informacji oraz spotów graficznych. Klient otrzymuje wraz z oprogramowaniem predefiniowane efekty graficzne lub może sam zaprogramować treści jakie mają się wyświetlać.

Krzyż apteczny MONO - cechy

 

 

Wyposażenie dodatkowe

Wszystkie krzyże apteczne z tej serii wyposażone są w sensor temperatury, mają możliwość wyświetlania zegara oraz aktualnej daty.

Krzyż apteczny - funkcje

 

 

Wersje jednostronne i dwustronne

 

Krzyż apteczny - dwustronny i jednostronny

Krzyż apteczny - wymiar

 

 

Montaż

Przykład krzyża aptecznego mono ze stelażem do montażu prostopadłego do ściany:

Krzyż Apteczny MONO - montaż

 

 

 

Dostępne kolory diod

 

Krzyż apteczny - kolory diod

 

Krzyże apteczne - cennik

Cennik Krzyży Aptecznych

 

logo enterled

ENTERLED
ul. Łowiecka 75
43-300 Bielsko - Biała

biuro@enterled.pl

33 811 23 25

792 90 90 90

Polski produkt

Wyświetlacze LED oraz ich obudowy produkujemy w naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku - Białej. Nieustannie inwestujemy w rozwój i innowacyjność, szeroka gama rozwiązań używanych w naszych urządzeniach została opracowana od podstaw w naszej firmie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Polityka prywatności

Strona enterled.pl korzysta z technologii plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności naszej firmy. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia twojej przeglądarki.

Copyright © 2024 Enterled. All Rights Reserved.