Krzyż Apteczny SMART

Krzyż apteczny - SMART

Krzyż apteczny Smart to bardzo prosty, skuteczny i niedrogi w eksploatacji nośnik reklamy, który sprawdzi się w każdej aptece. Urządzenie wyświetla gotowe animacje, które można wybrać z pomocą telefonu komórkowego z systemem iOS/Android łącząc się z urządzeniem poprzez sieć Wi-Fi lub za pomocą pilota radiowego. Gama animacji podzielonych na wolne, normalne oraz dynamiczne pozwoli dopasować urządzenie do charakteru i lokalizacji Państwa Apteki. Urządzenie może być również sterowane jest za pomocą komputera poprzez dedykowaną aplikację.

 

 

 

Krzyż Apteczny - SMART

Krzyż Apteczny

Dostępne funkcje

Dzięki wbudowanym efektom możemy podkreślić ważne treści, przekazać informację o otwarciu apteki 24 godziny przez 7 dni oraz wyświetlić datę, godzinę i temperaturę. Dodatkowo krzyż wyposażony jest w zegar, termometr oraz kalendarz, które może prezentować naprzemiennie z napisami w jednym z wybranych języków.

Krzyż Apteczny - Funkcje

Urządzenie posiada automatyczną regulację jasności oraz czujnik temperatury.

Zarządzanie

Oprogramowanie na telefon komórkowy zapewnia szybką możliwość przełączania spotów, zmianę jasności czy wyłączenia urządzenia np. na noc. Komputer wymagany jest tylko w momencie wprowadzania nowego spotu.

Krzyż apteczny - smartfon

 

Budowa

Krzyż Apteczny - budowa

Dodatkowe opcje


STEROWANIE PRZEWODOWE-SIEĆ LAN

Wyświetlacz pracuje w sieci LAN jako zdalne urządzenie. Może być łączony z komputerem obsługującym poprzez huby, switche itp. Przewód połączeniowy: skrętka UTP, złącza RJ-45. W zestawie program do obsługi wyświetlacza pod Windows.

Krzyż apteczny - LAN

STELAŻ (prostopadły montaż do ściany)

Stelaż dedykowany do krzyża SMART. Niezbędny przy krzyżach dwustronnych. Przydatny przy krzyżach jednostronnych montowanych prostopadle do ściany.

Krzyż apteczny - stelaż

Krzyż apteczny - cennik

Cennik Krzyży Aptecznych

logo enterled

ENTERLED
ul. Łowiecka 75
43-300 Bielsko - Biała

biuro@enterled.pl

33 811 23 25

792 90 90 90

Polski produkt

Wyświetlacze LED oraz ich obudowy produkujemy w naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku - Białej. Nieustannie inwestujemy w rozwój i innowacyjność, szeroka gama rozwiązań używanych w naszych urządzeniach została opracowana od podstaw w naszej firmie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Polityka prywatności

Strona enterled.pl korzysta z technologii plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności naszej firmy. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia twojej przeglądarki.

Copyright © 2024 Enterled. All Rights Reserved.