Licznik klientów w sklepie

licznik osób w sklepie

W reakcji na zaistniałą sytuację proponujemy naszym klientom nowy produkt, jakim jest Licznik osób znajdujących się w sklepie. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz o wybranej przez zamawiającego wielkości oraz fotokomórkę zliczającą klientów wchodzących i fotokomórkę zliczającą osoby wychodzące ze sklepu. Wyświetlacz może prezentować odpowiednie komunikaty w zależności od potrzeb danego sklepu lub ilość klientów w formacie cyfrowym a po wyczerpaniu limitu odpowiedni komunikat tekstowy.

 

 


Licznik klientów w sklepie

Wyświetlacz LED w jaki wyposażony jest licznik umieszczony w widocznym miejscu przed wejściem, prezentuje wchodzącym odpowiedni komunikat informujący o tym czy może wejść do sklepu, czy przebywa w nim już limitowana ilość osób. Urządzenie działa na zasadzie licznika, który za pomocą fotokomórek rejestruje osoby wchodzące i wychodzące ze sklepu.

 

Przykładowy licznik

 

Możliwości urządzenia

Urządzenie zlicza klientów wchodzących do sklepu. Prócz możliwości zliczania klientów i prezentacji cyfr na wyświetlaczu, licznik może też prezentować odpowiedni komunikat, jeżeli w sklepie przebywa już maksymalna liczba klientów np. "STÓJ"/"STOP"/"CZEKAJ", a gdy jeden z klientów opuści sklep zostanie to zarejestrowane przez urządzenie i nastąpi zmiana komunikatu na np.  "1 osoba"/"IDŹ"/"WEJDŹ".

licznik osób w sklepie - przykład konfiguracji

W innej konfiguracji urządzenie może podawać w formacie cyfrowym liczbę klientów przebywających w sklepie: "1", "2", "3", "4", "5" ... itd. jeśli limit osób przebywających w sklepie będzie zbliżał się do końca, może wyświetlać komunikaty np. ..."Jeszcze 3", "Jeszcze 2", "Jeszcze 1"/ "3 osoby", "2 osoby", "1 osoba" lub inne komunikaty ustalone przy zamówieniu. Gdy limit zostanie wyczerpany pojawi się komunikat "CZEKAJ"/"STOP"/"STÓJ".

Liczba osób w sklepie

 

Dostępne kolory diod

licznik klientów w sklepie - kolory diod

Istniej również możliwość zamówienia innego niż czerwone koloru diod zastosowanych w wyświetlaczu. Dobór koloru może być dostosowany do charakteru, logotypu czy barw firmowych sklepu. Należy jednak pamiętać o odpowiedniej lokalizacji takiego licznika by jego widoczność była wystarczająca, by komunikat nie zgubił się wśród innych ogłoszeń i reklam sklepu. Dostępne kolory to: pomarańczowe, zielone, żółte lub niebieskie. Niektóre warianty kolorystyczne mogą wymagać dopłaty.

 

 

 

Zasilanie

Elektroniczny Licznik Klientów Sklepu standardowo zasilany jest prądem sieciowym o napięciu 230V.

Licznik klientów - zasilanie

Wygaszanie w określonych godzinach

Licznik klientów w sklepie - wygaszacz

Licznik klientów w sklepie posiada również funkcję automatycznego wygaszania w określonych godzinach, co pozawala na znaczą oszczędność energii w sytuacji gdy sklep pracuje w określonych godzinach i nie ma potrzeby by, na przykład: licznik funkcjonował w godzinach nocnych czy w czasie planowych przerw w pracy.

 

Zarządzanie Licznikiem

Zarządzanie funkcjami licznika klientów w sklepie odbywa się za pomocą komputera przy użyciu dedykowanego oprogramowania, dostarczonego wraz z Licznikiem. Podłączenie licznika z komputerem zestawiane jest za pomocą kabla LAN. Urządzenie może być wpięte na stałe w sieć sklepu i obsługiwane zdalnie lub zaprogramowane raz i następnie pracować niezależnie bez konieczności komunikacji z komputerem.

Licznk klientów - sterowanie

 

Dostępne wersje

Licznik klientów w sklepie w podstawowej wersji może obsługiwać jedną bramkę wejścia i jedną wyjścia. Jednak posiadamy w ofercie również modele pozwalające obsłużyć trzy osobne wejścia i trzy osobne wejścia. Tak by możliwe było zachowanie limitu osób w sklepie nawet gdy sklep posiada więcej niż jedno wejście lub wyjście.

W podstawowej wersji licznik zlicza klientów za pomocą fotokomórki, w ofercie posiadamy także urządzenia zliczające osoby wchodzące i wychodzące ze sklepu za pomocą bramek sklepowych.

Liczniki może zostać wyposażony w wyświetlacz o różnych rozmiarach np. 32 x 16 cm, 64 x 16 cm, 96 x 32 cm lub 128 x 32 cm. W zależności od gabarytów sklepu a przede wszystkim by zapewnić odpowiednią widoczność wyświetlacza dla wszystkich oczekujących.

Dostępne wersje liczników klientów

 

Licznik klientów w sklepie może występować w wielu wersjach zarówno pod względem funkcji jak i rozmiarów wyświetlacza. By poznać szczegółową ofertę lub cenę konkretnego urządzenia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

logo enterled

ENTERLED
ul. Łowiecka 75
43-300 Bielsko - Biała

biuro@enterled.pl

33 811 23 25

792 90 90 90

Polski produkt

Wyświetlacze LED oraz ich obudowy produkujemy w naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku - Białej. Nieustannie inwestujemy w rozwój i innowacyjność, szeroka gama rozwiązań używanych w naszych urządzeniach została opracowana od podstaw w naszej firmie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Polityka prywatności

Strona enterled.pl korzysta z technologii plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności naszej firmy. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia twojej przeglądarki.

Copyright © 2024 Enterled. All Rights Reserved.