Nietypowe realizacje wyświetlaczy LED

Jako firma z długoletnim doświadczeniem często podejmujemy się wykonania nietypowych zleceń, z których realizacją klienci mają trudności u innych producentów wyświetlaczy. Produkujemy m.in. różnego rodzaju liczniki, konfigurowane każdorazowo pod konkretne zastosowanie, tablice wielofunkcyjne, wielkogabarytowe wyświetlacze na hale sportowe lub stadiony czy wysokoodporne wyświetlacze na kąpieliska i baseny.

Jeżeli nie widzisz urządzenia jakiego potrzebujesz w naszej ofercie zapytaj nas telefonicznie lub mailowo o możliwość jego wykonania. Postaram się sprostać twoim potrzebom.

Poniżej przedstawiamy kilka nietypowych rozwiązań opracowanych przez naszą firmę na indywidualne zamówienie klientów.

 

 

 

Licznik czasu oczekiwania

Licznik czasu oczekiwania

Specjalni dla Stacji kontroli pojazdów - w związku z nowymi wytycznymi jakie pojawiły się w przepisach na początku 2018 roku - stworzyliśmy licznik, który informuje klientów o czasie oczekiwania na przyjęcie kolejnego pojazdu do kontroli. Urządzenie cechuje prostota obsługi łatwość montażu i przystępna cena. Na życzenie Klienta możemy wprowadzić odpowiednie modyfikacje tak by urządzenia spełniało swą rolę w danej lokalizacji.

 

 

Licznik przemysłowy

Licznik przemysłowy

Produkt ten stworzyliśmy specjalnie do zastosowań w przemyśle. Służy do prezentacji zliczanych wartości w formie świecącej tablicy licznika. Urządzenie to posiada szerokie możliwości zastosowania m.in. może posłużyć do automatycznego zliczania partii towaru czy wykonanych cykli pracy maszyny. Występuje w odmianach bezobsługowej oraz zarządzanej przez port RS 232 lub LAN. Każdą partię liczników przeznaczoną dla konkretnego Klienta dostosowujemy oddzielnie, w zależności od sposobu w jaki będzie wykorzystywany czy specyfiki zakładu. Jednak licznik spełnia rolę wyłącznie informacyjną i nie może być stosowany do kontroli produkcji.

logo enterled

ENTERLED
ul. Łowiecka 75
43-300 Bielsko - Biała

biuro@enterled.pl

33 811 23 25

792 90 90 90

Polski produkt

Wyświetlacze LED oraz ich obudowy produkujemy w naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku - Białej. Nieustannie inwestujemy w rozwój i innowacyjność, szeroka gama rozwiązań używanych w naszych urządzeniach została opracowana od podstaw w naszej firmie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Polityka prywatności

Strona enterled.pl korzysta z technologii plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności naszej firmy. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia twojej przeglądarki.

Copyright © 2024 Enterled. All Rights Reserved.