O firmie

Logo Enterled

Nasza firma od kilkunastu lat zajmuje się produkcją oraz dystrybucją aktywnych reklam w systemie LED. W tym również różnego rodzaju tablic świetlnych, liczników, systemów kolejkowych czy urządzeń na specjalne zamówienie. Wykonaliśmy już setki profesjonalnych realizacji a produkty z naszego asortymentu trafiły do wielu znanych i szanowanych firm oraz instytucji, również instytucji publicznych. Staramy się iść z duchem czasu, rozwijamy naszą produkcję, wprowadzamy innowacje i poszerzamy asortyment. Na potrzeby naszych klientów opracowujemy nowe, indywidualne rozwiązania, których realizacji nie podjął się nikt inny w Polsce.

ENTERLED

Dewizą naszej firmy - od samego początku działalności - jest wysoka jakość w rozsądnej cenie. Prócz atrakcyjnej oferty handlowej zapewniamy naszym klientom profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dbamy o wygodę naszych klientów: zapewniają stałe wsparcie telefoniczne i mailowe dla użytkowników naszych produktów. Pomagamy przy pierwszym uruchomieniu, pomożemy w trakcie tworzenia nowych konfiguracji jak również w sytuacji gdy zechcecie Państwo zmienić sposób użytkowania lub lokalizację swego urządzenia. W każdej chwili dajemy możliwość rozbudowy lub modyfikacji zakupionego u nas produktu, tak by wraz z rozwojem Państwa firmy polepszała się również jakość jej reklamy czy komunikacji z odbiorcą.

Nie obiecujemy "gruszek na wierzbie"! Staramy się zawsze dokładnie poznać potrzeby klienta i zaoferować mu produkt najbardziej pasujący do jego profilu. Jeszcze na etapie zamówienie doradzimy jakiego rodzaju wyświetlacz będzie najlepiej pasował do roli jaką ma spełniać, pomożemy w wyborze koloru diod lub  - w zależności od potrzeb - stworzymy wstępny projekt lub stosowna wizualizację.

Bogatą ofertę różnego rodzaju wyświetlaczy LED kierujemy zarówno do instytucji publicznych, firm jak i osób prywatnych. Proponowane przez nas rozwiązania technologiczne wyróżniają się znacznie na tle konkurencyjnych produktów. Ich parametry, takie jak: niska waga, modułowa budowa, niezwykle niskie zużycie energii elektrycznej czy zwarta, bardzo trwała konstrukcja sprawiają, że mamy pewność, iż proponujemy naszym klientom produkt najwyższej jakości, który zyskał uznanie w wielu krajach europejskich.

Led reklamy - Enterled

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, wierząc, iż znajdziecie Państwo w niej interesujące Was produkty.

Serwis wyświetlaczy LED

Serwis wyświetlaczy LED

Prowadzimy profesjonalny serwis wyświetlaczy i innych urządzeń zbudowanych w technologii diod LED. W oparciu o nasze doświadczenie i znajomość branży niejednokrotnie podejmujemy się napraw, rekonstrukcji lub modernizacji wyświetlaczy innych producentów lub firmy, które zakończyły już swoją działalność a ich klienci zostali pozbawieni wsparcia.

Jeżeli jesteście Państwo w posiadaniu urządzenia, którego elementy uległy zużyciu lub wyświetlacz przestał działać prawidłowo, niemożliwa stała się komunikacja ze sterownikiem lub jego programowanie - zapraszamy do kontaktu z naszym działem serwisowym. Postaramy się pomóc.

Zaufali nam

logo enterled

ENTERLED
ul. Łowiecka 75
43-300 Bielsko - Biała

biuro@enterled.pl

33 811 23 25

792 90 90 90

Polski produkt

Wyświetlacze LED oraz ich obudowy produkujemy w naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku - Białej. Nieustannie inwestujemy w rozwój i innowacyjność, szeroka gama rozwiązań używanych w naszych urządzeniach została opracowana od podstaw w naszej firmie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Polityka prywatności

Strona enterled.pl korzysta z technologii plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności naszej firmy. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia twojej przeglądarki.

Copyright © 2024 Enterled. All Rights Reserved.