Licznik dni bez wypadku

Licznik dni bez wypadku

Firma Enterled specjalizuje się w produkcji zaawansowanych rozwiązań liczników dni bez wypadku....

Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

Wyświetlacze tekstowe służą do dynamicznego wyświetlania tekstu w trybie monochromatycznym...

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe mają możliwość wyświetlania animacji, grafik oraz...

Telebimy

Telebimy

Oferujemy telebimy w technologii diod SMD, od wielkogabarytowych konstrukcji do mini-telebimów na...

Krzyże Apteczne

Krzyże Apteczne

Krzyż apteczny to element oznakowania, który wyróżni każdą aptekę. Oferujemy krzyże apteczne w...

Zegary i Termometry

Zegary i Termometry

Elektroniczny Zegar LED może być montowany zarówno wewnętrz, jaki i na zewnętrz budynków. Duże i...

 • Licznik dni bez wypadku

  Licznik dni bez wypadku

 • Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

  Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

 • Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

  Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

 • Telebimy

  Telebimy

 • Krzyże Apteczne

  Krzyże Apteczne

 • Zegary i Termometry

  Zegary i Termometry

O firmie

emterled logoNasza firma od kilkunastu lat zajmuje się produkcją oraz dystrybucją aktywnych reklam w systemie LED. W tym również różnego rodzaju tablic świetlnych, Tablic BHP, systemów kolejkowych czy urządzeń na specjalne zamówienie. Wykonaliśmy już dziesiątki, jeśli nie setki profesjonalnych realizacji a produkty z naszego asortymentu trafiły do wielu znanych i szanowanych firm oraz instytucji, również instytucji publicznych. Staramy się iść z duchem czasu, rozwijamy naszą produkcję, wprowadzamy innowacje i poszerzamy asortyment. Na potrzeby naszych klientów opracowujemy nowe, indywidualne rozwiązania, których realizacji nie podjął się nikt inny w Polsce.


rozkwitDewizą naszej firmy - od samego początu działalności - jest wysoka jakość w rozsądnej cenie. Prócz atrakcyjnej oferty handlowej zapewniamy naszym klientom profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W każdej chwili dajemy możliwość rozbudowy lub modyfikacji zakupionego u nas produktu, tak by wraz z rozwojem Państwa firmy polepszała się również jakość jej rekalmy i komunikacja z klientem.

 

kontakt z klientam

 

Nie obiecujemy "gruszek na wierzbie"! Staramy się zawsze dokładnie pozanać potrzeby klienta i zaoferować mu produkt najbardziej pasujący do jego profilu.


Bogatą ofertę różnego rodzaju wyświetlaczy LED kierujemy zarówno do instutucji publicznych, firm jak i osób prywatnych. Proponowane przez nas rozwiązania technologiczne wyróżniają się znacznie na tle konkurencyjnych produktów. Ich parametry, takie jak: niska waga, modułowa budowa, niezwykle niskie zużycie energii elektrycznej czy zwarta, bardzo trwała konstrukcja sprawiają, że mamy pewność, iż propnujemy naszym klientom produkt najwyższej jakości, który zyskał uznanie w wielu krajach europoejskich.

 led reklamy

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, wierząc, iż znajdziecie Państwo w niej interesujące Was produkty. Dzięki oferowanej przez firmę ENTERLED technologi Państwa działalność będzie widoczna o każdej porze - zarówno w dzień jak i w nocy!

Zegar dla przemysłu

zegary-dla-przemyslu

Zegar Led, wyposażony w synchronizację czasu przez GPS oraz posiadający przekaźnik wykonawczy, jest znakomitą propozycją dla zakładów pracy. Każdy zegar może być również serwerem czasu dla innych urządzeń.

Tablica Sportowa

Tablica wyników sportowych LEDOferujemy Tablice Wyników, które znajdą swoje zastosowanie na boiskach, halach i stadionach. W naszej ofercie znajdą Państwo ponadto mobilne Stopery Sportowe i Tablice Sportowe o rozbudowanych możliwościach.

Tablica BHP

Tablica BHP - LEDEnterled oferuje Elektroniczne  Tablice BHP w wielu wariantach: od prostego rozwiązania w postaci tablicy z licznikiem dni bez wypadków aż po rozwiązania złożone z w pełni konfigurowanych wyświetlaczy dużych gabarytów.