Mijska tablica LED

Miejska Tablica Informacyjna pozwala na wyświetlanie dowolnych treści zarówno tekstowych jak i graficznych. Jest w pełni konfigurowalnym wyświetlaczem o rozbudowanych możliwościach przeznaczonym dla przestrzeni miejskich, który może pełnić funkcję: informacyjną lub ostrzegawczą. Posiada wbudowany czujnik jasności, temperatury i wilgotności oraz możliwość prezentacji prostych animacji.

Stoper sportowy LED

Firma Enterled oferuje profesjonalne duże stopery sportowe oparte na technologii LED. Sprzęt doskonale nadaje się do obsługi masowych imprez sportowych np. biegów masowych, biegów przełajowych, biegów na orientację, wyścigów kolarskich, rajdów samochodowych, zawodów narciarskich czy wszelkiego rodzaju aktywności, gdzie ważny jest pomiar czasu wstecz - a przede wszystkim odpowiednia jego prezentacja.

Tablica wyników sportowych

Tablica wyników to efektowne i nieskomplikowane w obsłudze urządzenie, które podniesie prestiż każdego stadionu. Tablica wyników sportowych nadaje się znakomicie na boisko do prezentacji aktualnego wyniku spotkania piłkarskiego. Duże czytelne cyfry gwarantują znakomitą widoczność nawet z dużej odległości. W naszej ofercie znajdują się Tablice wyników o różnych rozmiarach co pozwala dobrać wielkość tablicy i wyświetlanych cyfr do rozmiarów boiska.

Zegar LMT-UTC

Elektroniczna Tablica Informacyjna (zegarowa) prezentująca czas uniwersalny oraz czas lokalny posiada duże, czytelne cyfry, które pozwalają na zastosowanie jej w wielkogabarytowych pomieszczeniach lub halach. Urządzenie umieszczone jest w lekkiej i trwalej  zabudowie kasetonowej z osłoną z poliwęglanu i posiada wysoką klasę odporności co sprawia, że może być montowane również na zewnątrz budynków. Synchronizacja czasu odbywa się za pomocą modułu GPS, dzięki temu urządzenie jest bezobsługowe.

Termometr LEDTermometr Elektroniczny LED to proste, bezobsługowe urządzenie, które dzięki zastosowaniu niezależnych czujników pozwala na prezentację dwóch odczytów temperatur w trybie jednokolorowym (monochromatycznym). Prezentowane na wyświetlaczu LED wartości temperatury mogą odnosić się do np. temperatury wewnątrz i na zewnątrz obiektu, temperatury wody i powietrza itp.

Pylony cenowe-na stacje paliwWypełnienia cenowe LED do pylonów na stacje paliw to nowoczesny element zarządzania stacją paliwową i profesjonalna metoda prezentacji informacji dla Klienta o aktualnych cenach paliw. Super jasne diody LED zapewniają dobrą widoczność i czytelność w każdych warunkach pogodowych, nawet w letnim nasłonecznieniu. Wybór wielkości cyfry LED pozwala dopasować urządzenie do konkretnych potrzeb klienta.

Wyświetlacze wagowe LED

W naszej ofercie znajdą Państwo wyświetlacze elektroniczne do wielkogabarytowych wag samochodowych, kolejowych i platformowych. Wyświetlacze wagowe LED są sterowane poprze interfejs szeregowy, pętlę prądową CL lub Ethernet. Solidne stalowe obudowy w wersjach PROFESSIONAL zapewniają niezawodną pracę urządzenia w warunkach przemysłowych. Wyświetlacze posiadają funkcję wygaszania zbędnych zer, obsługują komunikaty specjalne: przeciążenie, błąd pomiaru wagi i wiele innych przydatnych funkcji.

Wyświetlacz uniwerslanyWyświetlacze serii Uniwersalnych Przemysłowych Wyświetlaczy Tekstowych przeznaczone są do systemów, w których zachodzi potrzeba wyświetlania dowolnych treści generowanych przez ten sam system. Stanowią element interfejsu wizualnego dla operatorów, technologów, pracowników oraz kadry kierowniczej. Obsługa za pomocą protokołów sprawia, że mogą być użyte do szerokiej gamy zastosowań, które zmieniają się wraz z potrzebami klienta.

licznik osób w sklepie

W reakcji na zaistniałą sytuację proponujemy naszym klientom nowy produkt, jakim jest Licznik osób znajdujących się w sklepie. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz o wybranej przez zamawiającego wielkości oraz fotokomórkę zliczającą klientów wchodzących i fotokomórkę zliczającą osoby wychodzące ze sklepu. Wyświetlacz może prezentować odpowiednie komunikaty w zależności od potrzeb danego sklepu lub ilość klientów w formacie cyfrowym a po wyczerpaniu limitu odpowiedni komunikat tekstowy.

Nietypowe realizacje wyświetlaczy LED

Jako firma z długoletnim doświadczeniem często podejmujemy się wykonania nietypowych zleceń, z których realizacją klienci mają trudności u innych producentów wyświetlaczy. Produkujemy m.in. różnego rodzaju liczniki, konfigurowane każdorazowo pod konkretne zastosowanie, tablice wielofunkcyjne, wielkogabarytowe wyświetlacze na hale sportowe lub stadiony czy wysokoodporne wyświetlacze na kąpieliska i baseny.

Jeżeli nie widzisz urządzenia jakiego potrzebujesz w naszej ofercie zapytaj nas telefonicznie lub mailowo o możliwość jego wykonania. Postaram się sprostać twoim potrzebom.

Poniżej przedstawiamy kilka nietypowych rozwiązań opracowanych przez naszą firmę na indywidualne zamówienie klientów.

logo enterled

ENTERLED
ul. Łowiecka 75
43-300 Bielsko - Biała

biuro@enterled.pl

33 811 23 25

792 90 90 90

Polski produkt

Wyświetlacze LED oraz ich obudowy produkujemy w naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku - Białej. Nieustannie inwestujemy w rozwój i innowacyjność, szeroka gama rozwiązań używanych w naszych urządzeniach została opracowana od podstaw w naszej firmie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Polityka prywatności

Strona enterled.pl korzysta z technologii plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności naszej firmy. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia twojej przeglądarki.

Copyright © 2024 Enterled. All Rights Reserved.