Licznik dni bez wypadku

Licznik dni bez wypadku

Firma Enterled specjalizuje się w produkcji zaawansowanych rozwiązań liczników dni bez wypadku....

Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

Wyświetlacze tekstowe służą do dynamicznego wyświetlania tekstu w trybie monochromatycznym...

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe mają możliwość wyświetlania animacji, grafik oraz...

Telebimy

Telebimy

Oferujemy telebimy w technologii diod SMD, od wielkogabarytowych konstrukcji do mini-telebimów na...

Krzyże Apteczne

Krzyże Apteczne

Krzyż apteczny to element oznakowania, który wyróżni każdą aptekę. Oferujemy krzyże apteczne w...

Zegary i Termometry

Zegary i Termometry

Elektroniczny Zegar LED może być montowany zarówno wewnętrz, jaki i na zewnętrz budynków. Duże i...

 • Licznik dni bez wypadku

  Licznik dni bez wypadku

 • Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

  Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

 • Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

  Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

 • Telebimy

  Telebimy

 • Krzyże Apteczne

  Krzyże Apteczne

 • Zegary i Termometry

  Zegary i Termometry

Licznik dni bez wypadku

licznik dni bez wypadku
Firma Enterled specjalizuje się w produkcji zaawansowanych rozwiązań liczników dni bez wypadku. Produkujemy nie tylko typowe tablice BHP wyposażone w Licznik dni bez wypadku ale również wielofunkcyjne tablice, które prócz liczników posiadają komunikatory tekstowe, zegary lub wyświetlacze o specjalnych funkcjach wybranych przez klientów. Produkujemy stabilnie działające i w pełni konfigurowalne licznik dni bez wypadku dla zakładów pracy i przemysłu.

więcej...

Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

k8-technology
Wyświetlacze tekstowe służą do dynamicznego wyświetlania tekstu w trybie monochromatycznym (jednokolorowym). Super jasne diody zapewniają widoczność nawet w słoneczne dni.

więcej...

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

graf-text
Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe mają możliwość wyświetlania animacji, grafik oraz tekstu.

więcej...

Telebimy

telebimy
Oferujemy telebimy w technologii diod SMD, od wielkogabarytowych konstrukcji do mini-telebimów na potrzeby sklepów. Powierzchnia wyświetlacza składa się z modułów i może być dowolnie konfigurowana.

więcej...

Krzyże Apteczne

krzyze apteczne1
Krzyż apteczny to element oznakowania, który wyróżni każdą aptekę. Oferujemy krzyże apteczne w dwóch zasadniczych liniach: serii Prestige Line oraz krzyże z możliwością wyświetlania pełnej gamy kolorów.

więcej...

Zegary i Termometry

zegar ledowyElektroniczny Zegar LED może być montowany zarówno wewnętrz, jaki i na zewnętrz budynków. Duże i bardzo czytelne cyfry wyświetlacza pozwalają na zastosowanie zegara w wielkogabarytowych halach i na fasadach budynków lub w dowolnej przestrzeni publicznej. Zegar posiada termometr, przekaźnik wykonawczy oraz synchronizację czasu.

więcej...

Termometry LED

100x50 termometry 4Termometr Elektroniczny LED to proste, bezobsługowe urządzenie, które dzięki zastosowaniu niezależnych czujników pozwala na prezentację dwóch odczytów temperatur
w trybie jednokolorowym (monochromatycznym). Prezentowane na wyświetlaczu LED wartości temperatury mogą odnosić się do np. temperatury wewnątrz i na zewnatrz obiektu, temperatury wody i powietrza itp.

więcej...

Stopery sportowe

Bieg trwa-juz-rozswietlonyFirma Enterled oferuje profesjonalne duże stopery sportowe (tablice startowe) oparte na technologii LED. Sprzęt doskonale nadaje się do obsługi masowych imprez sportowych np. biegów masowych, biegów przełajowych, biegów na orientację, wyścigów kolarskich, rajdów samochodowych, zawodów narciarskich czy wszelkiego rodzaju aktywności, gdzie ważny jest precyzyjny pomiar czasu lub jego odliczanie wstecz - a przede wszystkim odpowiednia jego prezentacja.

więcej...

Miejska Tablica Informacyjna

miejska tablica led
Miejska Tablica Informacyjna pozwala na wyświetlanie dowolnych treści zarówno tekstowych jak i graficznych. Jest w pełni konfigurowalnym wyświetlaczem o rozbudowanych możliwościach przeznaczonym dla przestrzeni miejskich, który może pełnić funkcję: informacyjną lub ostrzegawczą. Posiada wbudowany czujnik temperatury i wilgotności oraz możliwośc prezentacj i prostych animacji.

więcej...

Wyświetlacze dla transportu

wyswietlacze dla transportu
Wyświetlacze kierunkowe przeznaczone do zastosowania w komunikacji samochodowej. Posiadają możliwość wyświetlania tras, numerów linii, cen biletów.

więcej...

Tablice Wyników

tablice wynikowTablica tego typu nada się znakomicie do informowania aktualnego wyniku spotkania piłkarskiego.

więcej...

Systemy Kolejkowe

glowne-male
Urządzenia systemu kolejkowego służą do wyświetlania numeru klienta. Ułatwiają życie zarówno pracownikom jak i klientom.

więcej...

Reklama statyczna led

statyczne ledTablice Led z napisem statycznym stanowią znakomite i najprostsze rozwiązanie, gdy potrzebujemy niedrogiej reklamy świetlnej.

więcej...

Elektroniczne wyświetlacze wagowe

wagowe zestawW naszej ofercie znajdą Państwo wyświetlacze elektroniczne do wielkogabarytowych wag samochodowych, kolejowych i platformowych. wyświetlacze wagowe LED są sterowane poprze interfejs szeregowy, pętlę prądową CL lub Ethernet.

więcej...

Wyświetlacze cen na stacje paliw

pylony zestawWypełnienia cenowe LED do pylonów na stacje paliw to nowoczesny element zarządzania stacją paliwową i profesjonalna metoda prezentacji informacji dla Klienta o aktualnych cenach paliw. Super jasne diody LED zapewniają dobrą widoczność i czytelność w każdych warunkach pogodowych, nawet w letnim nasłonecznieniu. Wybór wielkości cyfry LED pozwala dopasować urządzenie do konkretnych potrzeb klienta.

więcej...

Telebimy z własną pamięcią

telebimy pamiecTelebim z własną pamięcią nie wymaga stałej współpracy z komputerem. Sterowany jest z wbudowanego sterownika mikroprocesorowego umożliwiającego emisję spotów zbudowanych z do 50.000 klatek z prędkością do 30 klatek na sekundę. W zestawie klient otrzymuje oprogramowanie, które pozwala w łatwy sposób stworzyć dowolną animację.

więcej...

Telebimy sterowane przez PC

telebimy-sterowane-pcW naszej ofercie posiadamy telebimy sterowane za pomocą komputera zarówno do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Ekrany wielkoformatowe występują w dwóch wariantach technologicznych Diody SMD lub diody powlekane. Oferujemy nowatorską technologię, dzięki której nie ma potrzeby stosowania wentylatorów chłodzących i wielu podzespołów, które znacząco wpływają na pobór mocy telebimu.

więcej...

Uniwersalne Przemysłowe Wyświetlacze Tekstowe

UPWTWyświetlacze serii Uniwersalnych Przemysłowych Wyświetlaczy Tekstowych przeznaczone są do systemów, w których zachodzi potrzeba wyświetlania dowolnych treści generowanych przez ten sam system. Stanowią element interfejsu wizualnego dla operatorów, technologów, pracowników oraz kadry kierowniczej.

 

więcej...

Zegar LMT- UTC

główne strona

Elektroniczna Tablica Informacyjna prezentująca czas uniwersalny oraz czas lokalny posiada duże, czytelne cyfry, które pozwalają na zastosowanie jej w wielkogabarytowych pomieszczeniach lub halach. Urządzenie umieszczone jest w zabudowie kasetonowej z osłoną z poliwęglanu i posiada odpowiednią klasę odporności co sprawia, że może być montowane również na zewnątrz budynków.

więcej...

Nietypowe realizacje

nietypoweJako firma z długoletnim doświadczeniem często podejmujemy się wykonania nietypowych zleceń, z których realizacją klienci mają trudności u innych producentów wyświetlaczy.

Jeżeli nie widzisz urządzenia jakiego potrzebujesz w naszej ofercie zapytaj nas telefonicznie lub mailowo o możliwość jego wykonania. Postaram się sprostać twoim potrzebom.

Poniżej przedstawiamy kilka nietypowych rozwiązań opracowanych przez naszą firmę na indywidualne zamówienie klientów.

więcej...

Zakładowa Tablica Informacyjna BHP

tytulowy-tab-info
Zakładowa Tablica Informacyjna zawiera m.in. funkcję Tablicy BHP, jest wyświetlaczem opartym na technologii diod LED przeznaczonym dla zakładów pracy, który może pełnić funkcję: informacyjną, ostrzegawczą czy stanowić narzędzie zarządzania personelem. Wysokiej jakości obudowa gwarantuje niezawodność i stabilność pracy. Urządzenie posiada rozbudowane możliwości konfiguracji.

więcej...

Krzyż Apteczny SMART

krzyz apteczny crs smartKrzyż apteczny Smart to bardzo prosty, skuteczny i niedrogi w eksploatacji nośnik reklamy, który sprawdzi się w każdej aptece. Urządzenie wyświetla gotowe animacje, które można wybrać z pomocą telefonu komórkowego z systemem iOS/Android łącząc się z urządzeniem poprzez sieć Wi-Fi lub za pomocą pilota radiowego. Gama animacji podzielonych na wolne, normalne oraz dynamiczne pozwoli dopasować urządzenie do charakteru Państwa Apteki. Urządzenie może być również sterowane jest za pomocą komputera poprzez aplikację RGB Switcher.

więcej...

Krzyże Apteczne Prestige Line

krzyz prestigeKrzyż apteczny Prestige Line to wyświetlacz, który wyróżni Twoją aptekę spośród innych. Wszystkie oferowane przez naszą firmę krzyże diodowe wykonane są na superjasnych diodach LED, zapewniając w ten sposób czytelność nawet w pełnym nasłonecznieniu. Nie musisz także martwić się o koszty energii - wyświetlacze LED są urządzeniami energooszczędnymi. Krzyż dostępny jest zarówno w opcji jedno, jak i dwustronnej.

więcej...

Krzyże Apteczne Mono

krzyz-monoMonochromatyczny krzyż graficzny dla aptek to bardzo skuteczny nośnik reklamy. Urządzenie pozwala na wyświetlanie tekstów oraz grafiki. Dostępna kolorystyka diod pozwoli dopasować urządzenie do charakteru Państwa Apteki. Urządzenie sterowane jest za pomocą komputera poprzez program RGB MonoStudio. Na krzyżu możemy wyświetlać dowolne treści nadając im wiele efektów graficznych. Dzięki efektom możemy podkreślić ważne treści, przekazać informację o promocji oraz wyświetlić godziny dyżuru apteki. Dodatkowo krzyż wyposażony jest w zegar, termometr oraz kalendarz.

więcej...

Krzyże Apteczne Kolorowe

krzyz fullcolorKrzyż apteczny (dynamiczny panel apteczny) to reklama, która wyróżnia właśnie Twoją aptekę spośród innych. Wyświetlanie promocji, życzeń świątecznych, czy tak ważnych informacji jak DYŻUR, to tylko niektóre zastosowania. Atrakcyjna reklama podnosi prestiż oraz zwiększa sprzedaż. Wyświetlacz ma również możliwość wyświetlania godziny, daty i temperatury. Urządzenie posiada pamięć wbudowaną. Obsługiwane jest za pomocą komputera w programie RGB ColorStudio który dostarczany jest razem z urządzeniem.

więcej...

Enter LED - oprawy awaryjne

oprawa-awaryjna-3-godzinna-ledMiło nam poinformować, że firma Enterled wprowadza na rynek nowy produkt, którym są Oprawy Awaryjne wskazujące wyjścia ewakuacyjne i wyjścia bezpieczeństwa. Oprawy oferowane przez Enterled spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa co pozwala na stosowanie ich w różnych rodzajach pomieszczeń, gdzie jest to konieczne – począwszy od hal przemysłowych, przez budynki użyteczności publicznej po pomieszczenia biurowe.
Już wkrótce w ofercie znajdziecie Państwo kilkanaście wzorów zgodnych ze znakami ewakuacyjnymi serii EXIT PICTO. Urządzenia w normalnym trybie pracują z zasilaniem sieciowym 230V a gdy zachodzi taka potrzeba przełączają się na tryb awaryjny z zasilaniem z własnej baterii, która umożliwia im samodzielną pracę przez 3 godziny. Każda z opraw jest niezależnym urządzaniem z własną baterią, co eliminuje konieczność stosowania baterii centralnej.