Licznik dni bez wypadku

Licznik dni bez wypadku

Firma Enterled specjalizuje się w produkcji zaawansowanych rozwiązań liczników dni bez wypadku....

Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

Wyświetlacze tekstowe służą do dynamicznego wyświetlania tekstu w trybie monochromatycznym...

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe mają możliwość wyświetlania animacji, grafik oraz...

Telebimy

Telebimy

Oferujemy telebimy w technologii diod SMD, od wielkogabarytowych konstrukcji do mini-telebimów na...

Krzyże Apteczne

Krzyże Apteczne

Krzyż apteczny to element oznakowania, który wyróżni każdą aptekę. Oferujemy krzyże apteczne w...

Zegary i Termometry

Zegary i Termometry

Elektroniczny Zegar LED może być montowany zarówno wewnętrz, jaki i na zewnętrz budynków. Duże i...

 • Licznik dni bez wypadku

  Licznik dni bez wypadku

 • Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

  Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

 • Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

  Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

 • Telebimy

  Telebimy

 • Krzyże Apteczne

  Krzyże Apteczne

 • Zegary i Termometry

  Zegary i Termometry

statyczne ledTablice Led z napisem statycznym stanowią znakomite i najprostsze rozwiązanie, gdy potrzebujemy niedrogiej reklamy świetlnej.

 

Pragniemy przedstawić Państwu Tablice LED, których nasza firma jest producentem. W ofercie posiadamy tablice z napisem statycznym - jedno lub dwustronnym - które mogą zostać wykonane w dowolnej kolorystyce. Reklama o treści statycznej podświetlana jest w systemie led. Jest to tańsza alternatywa klasycznych tekstowych wyświetlaczy ledowych, jednak nie oferuje ona możliwości zmian raz zamieszczonego tekstu na wyświetlaczu.

statyczne led 1

Technologia ta jest oparta na przewodnictwie światła potocznie nazwana światłowodową wspieraną przez system RGB. System ten bardzo skutecznie zastępuje dotychczas stosowane reklamy kasetonowe.

Znacząca przewagą naszych tablic led nad reklamami kasetonowymi jest zmieniająca się barwa oraz natężenie światła, możemy także stworzyć sobie różne efekty specjalne jak migotanie, pulsowanie, płynne wygaszanie lub rozświetlanie napisu oraz zmianę barw.

Do wyboru mamy kilka kolorów barw co pozwala nam na częstą zmianę kolorystyki naszej reklamy, czego nie da się stworzyć wcześniej wspomnianych reklamach kasetonowych podświetlanych świetlówkami. Dodatkowo bardzo dużą zaletą naszych wyświetlaczy jest energooszczędność: około 7W/1mb .

statyczna led 2Na reklamie możemy Państwu zaproponować zamieszczenie dowolnego tekst jak i znaków graficznych. Wszystko według Państwa potrzeb i życzeń. Istnieją niewielkie ograniczenia techniczne, jednak wszystko zależy od Państwa fantazji - na wyświetlaczu tego typu możliwe jest również umieszcznie najprostszych grafik.

Obudowa tablicy jest wykonana z anodowanego profilu aluminium, co w zupełności eliminuje efekt korozji a przy tym zachowuje konstrukcyjną sztywność oraz efektowny wygląd przez długie lata. Statyczne wyświetlacze LED to solidne wykonanie, wysoką trwałość oraz niezwykle korzysta cena!

 

wyswietlacze statyczne led

 

Jako bezpośredni producent tych reklam mamy możliwość w razie potrzeby zmiany (przerobienia) tekstów na zakupionym wcześniej od nas wyświetlaczu, co pozwala Państwu uzyskać duże oszczędności - nawet rzędu 70% ceny początkowej wyświetlacza.

cennikZobacz cennik Statycznych Reklam LED