Licznik dni bez wypadku

Licznik dni bez wypadku

Firma Enterled specjalizuje się w produkcji zaawansowanych rozwiązań liczników dni bez wypadku....

Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

Wyświetlacze tekstowe służą do dynamicznego wyświetlania tekstu w trybie monochromatycznym...

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe mają możliwość wyświetlania animacji, grafik oraz...

Telebimy

Telebimy

Oferujemy telebimy w technologii diod SMD, od wielkogabarytowych konstrukcji do mini-telebimów na...

Krzyże Apteczne

Krzyże Apteczne

Krzyż apteczny to element oznakowania, który wyróżni każdą aptekę. Oferujemy krzyże apteczne w...

Zegary i Termometry

Zegary i Termometry

Elektroniczny Zegar LED może być montowany zarówno wewnętrz, jaki i na zewnętrz budynków. Duże i...

 • Licznik dni bez wypadku

  Licznik dni bez wypadku

 • Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

  Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

 • Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

  Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

 • Telebimy

  Telebimy

 • Krzyże Apteczne

  Krzyże Apteczne

 • Zegary i Termometry

  Zegary i Termometry

Systemy Kolejkowe

glowne-male
Urządzenia systemu kolejkowego służą do wyświetlania numeru klienta. Ułatwiają życie zarówno pracownikom jak i klientom.

 

 

 

 

 

Zestaw składa się z wyświetlacza trzycyfrowego oraz urządzenia sterującego. Komunikacje między urządzeniem sterującym i wyświetlaczami odbywa się bezprzewodowo, za pomocą sygnału radiowego, który nie wymaga konfiguracji. Co w wydatny sposób ułatwia montaż oraz ewentualną zmianę lokalizacji wyświetlacza. Poza zasilaniem nie ma koniecznosci prowadzenia dodatkowych kabli a duży zasięg oraz moc urządzenia nadawczego pozwala na swobodne umieszczenie wyświetlacza w dowolnym miejscu, nawet za ścianą.

glowne

 

Istnieje możliwość zamówienia więcej niż jednego wyświetlacza, wówczas system zarządzany jednym urządzeniem sterującym będzie wyświetlał żądane cyfry na kilku panelach w różnych lokalizacjach.

 

glowne-wiele

 

Urządzenie charakteryzuje się prostą obsługą oraz szybką reakcją na wprowadzane zmiany przez użytkownika. Z uwagi na przeznaczenie produktu, został on tak zaprojektowany, aby w minimalnym stopniu absorbował obsługującego. Aktualnie wyświetlany numer widoczny jest również na miniaturowym wyświetlaczu umieszczonym w panelu sterowania.

 

panel-sterujacy

 

Ponadto urządzenie ma możliwość automatycznej generacji sygnału dźwiękowego po zmianie numeru.  Siłę sygnału dźwiękowego można regulować stosownie do potrzeb lub nawet całkowicie wyłączyć. W komplecie znajduje się także dodatkowy (niezależny) przycisk, który pozwala na wielokrotne powtarzanie przywołania dźwiękowego klienta, kiedy ten nie stawił się na pierwsze wezwanie. Głośnik generatora sygnału dźwiękowego wbudowany jest w panel wyświetlacza.

 

sygnal-dzwiekowy

 

Zastosowanie

Systemy kolejkowe znajdują różnorakie zastosowania w instytucjach publicznych: przychodniach, szpitalach, urzędach i wielu innych, jak również są powszechnie stosowane w gastronomii. Proponowany przez Firmę ENTERLED system kolejkowy - w odróżnieniu od standardowych tego typu rozwiązań - pozbawiony jest, awaryjnego i dla niektórych zbyt skomplikowanego, urządzenia wydającego numery automatycznie. Przykłady zastosowania:

 

...w przychodni
Elektroniczny System Kolejkowy oparty na wyświetlaczach LED w dużym stopniu usprawnia pracę przychodni a przy tym nie pozbawia jej aspektu ludzkiego. Pacjent otrzymuje numer w Rejestracji a następnie udaje się pod wskazany gabinet i oczekuje na wyświetlanie się jego numeru. Ponieważ system jest niezwykle prosty w obsłudze nie sprawa problemów osobom, które go obsługują. Zaś pacjentom daje jasną i czytelną informację.
System kolejkowy jest doskonałym rowiązaniem zgodnym z nowymi przepisami ochrony danych osobowych (RODO), który eliminuje konieczność wywoływania pacjenta używając jego nazwiska.

system-kolejkowy-przychodnia

 

...w pizzerii
Przy niewielkich gabarytach lokalu zaledwie jeden wyświetlacz pozwala wyeliminować obsługę kelnerską. W przypadku większych pomieszczeń (pięter, ogródków), konieczne będzie zastosowanie kilku wyświetlaczy. Co jednak tylko nieznacznie zwiększa koszt systemu, ponieważ jeden sterownik może obsługiwać nawet do 5 wyświetlaczy.. Atutem systemu kolejkowego jest również możliwość wyeliminowania informacji głosowych, używania głośników czy wykrzykiwania nazw potraw, które czekają już na odbiór. Dodatkowym czynnikiem przemawiającym na korzyść systemu kolejkowego wyposażonego w wyświetlacze jest wyeliminowanie możliwości pomyłek klientów jakie zdarzają się przy odbiorze zamówienia, jeśli kilku klientów poprosiło o to samo danie.

system-kolejkowy bar

 

 

 

W chwili obecnej w ofercie firmy Enterled system kolejkowy sterowany za pomocą sygnału radiowego dostępny jest w wersji:

Model  Sterowanie Komunikacja  Wysokość cyfr 
 Wysokość 
 Szerokość 
 Grubość 
  Pobór mocy
  SK-10   Klawiatura numeryczna   Radiowa 433,92 Mhz 
 10 cm  16 cm  34 cm  4 cm  4 W

 

 

 

 

wymiary

 

 

 

cennik    Zobacz nasz cennik systemów kolejkowych