Tablica Wyników

Tablica wyników sportowych

Tablica wyników to efektowne i nieskomplikowane w obsłudze urządzenie, które podniesie prestiż każdego stadionu. Tablica wyników sportowych nadaje się znakomicie na boisko do prezentacji aktualnego wyniku spotkania piłkarskiego. Duże czytelne cyfry gwarantują znakomitą widoczność nawet z dużej odległości. W naszej ofercie znajdują się Tablice wyników o różnych rozmiarach co pozwala dobrać wielkość tablicy i wyświetlanych cyfr do rozmiarów boiska.

 

 

Tablica wyników sportowych

Tablica wyników na boisko sportowe wyposażona w wyświetlacze LED prezentujące wynik meczu oraz aktualny czas meczu to ozdoba każdego boiska. A na stadionie to wyposażenie obowiązkowe, tak by wynik spotkania był dobrze widoczny dla wszystkich kibiców. Produkujemy tablice sportowe w dowolnych rozmiarach - stosownie do potrzeb danego obiektu. Prócz wyświetlaczy LED na tablicy mogą się znaleźć stosowne napisy "GOŚCIE", "GOSPODARZE" i "CZAS" lub bardziej zaawansowane wyświetlacze, które pozwalają na prezentację nazw klubów. Na pozostałej powierzchni tablicy możliwe jest umieszczenie logotypów sponsorów lub logo klubu.

 

Solidna konstrukcja

Obudowy wzmocnione są profilami aluminiowymi co zapewnia lekkość konstrukcji, a jednocześnie jej stabilność i trwałość. Odpowiednia wentylacja i zabezpieczenia przed wpływem warunków zewnętrznych gwarantują długą żywotność urządzenia. A niewielki ciężar i specjalne profile montażowe - łatwość montażu tablicy sportowej.

 

Tablice wyników sportowych - przykład

 

Możliwość dowolnej konfiguracji

Wszystkie tablice zaprojektowane są w sposób umożliwiający ich rozbudowę o dodatkowe funkcje (wizualizacja dodatkowych informacji np. nazwiska, liczbę przewinień, punkty zdobyte przez poszczególnych zawodników itp.). Istnieje możliwość wyklejenia dowolnej nazwy klubu zamiast nazw: "Gospodarze" i "Goście". Tablica prócz wyświetlaczy wyników poszczególnych drużyn i zegara odliczającego czas spotkania może posiadać również dodatkowy wyświetlacz tekstowy na którym prezentowane są np. komunikaty czy aktualna temperatura.

 

 

Modele podstawowe

<Tablice wyników - modele podstawowe

 

Dane techniczne

 

Tablice wyników- dane techniczne

 

Zarządzanie

Zarządzanie tablicą wyników odbywa się za pośrednictwem pilota radiowego, którego zasięg może wynosić - przy sprzyjających warunkach - nawet 200 m.

Tablica wyników - sterowanie

Tablice wyposażone w dodatkowe wyświetlacze np. nazw drużyn lub wyświetlacz komunikatów obsługiwane są z komputera za pomocą odpowiedniego oprogramowania.

 

 

 

Przykładowe realizacje

Tablica Wyników sportowych - realizacja

Tablica wyników - przykładowa realizacja

Tablica wyników - realizacja

 

Cennik Tablice Wyników

Cennik Tablic Wyników

logo enterled

ENTERLED
ul. Łowiecka 75
43-300 Bielsko - Biała

biuro@enterled.pl

33 811 23 25

792 90 90 90

Polski produkt

Wyświetlacze LED oraz ich obudowy produkujemy w naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku - Białej. Nieustannie inwestujemy w rozwój i innowacyjność, szeroka gama rozwiązań używanych w naszych urządzeniach została opracowana od podstaw w naszej firmie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Polityka prywatności

Strona enterled.pl korzysta z technologii plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności naszej firmy. W każdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia twojej przeglądarki.

Copyright © 2024 Enterled. All Rights Reserved.