Licznik dni bez wypadku

Licznik dni bez wypadku

Firma Enterled specjalizuje się w produkcji zaawansowanych rozwiązań liczników dni bez wypadku....

Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

Wyświetlacze tekstowe służą do dynamicznego wyświetlania tekstu w trybie monochromatycznym...

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe mają możliwość wyświetlania animacji, grafik oraz...

Telebimy

Telebimy

Oferujemy telebimy w technologii diod SMD, od wielkogabarytowych konstrukcji do mini-telebimów na...

Krzyże Apteczne

Krzyże Apteczne

Krzyż apteczny to element oznakowania, który wyróżni każdą aptekę. Oferujemy krzyże apteczne w...

Zegary i Termometry

Zegary i Termometry

Elektroniczny Zegar LED może być montowany zarówno wewnętrz, jaki i na zewnętrz budynków. Duże i...

 • Licznik dni bez wypadku

  Licznik dni bez wypadku

 • Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

  Wyświetlacze jednokolorowe tekstowe

 • Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

  Wyświetlacze jednokolorowe graficzno - tekstowe

 • Telebimy

  Telebimy

 • Krzyże Apteczne

  Krzyże Apteczne

 • Zegary i Termometry

  Zegary i Termometry

Krzyże Apteczne ofertaKrzyże Apteczne

krzyze apteczne1Krzyż apteczny to element oznakowania, który wyróżni każdą aptekę. Oferujemy krzyże apteczne w trzech zasadniczych liniach: serii Prestige Line, serii Smart oraz krzyże z możliwością wyświetlania pełnej gamy kolorów.


 

 

 

krzyz fullcolorDzięki zastosowaniu technologii Full Color urzadzenie takie daje możliwość wyświetlenia animacji składającej się z tekstu oraz obrazu w pełnej gamie kolorystycznej. Natomiast krzyże Prastige Line posiadają 21 statycznych i dynamicznych efektów graficznych. Seria Smart jest rozwiązaniem pośrednim. Zastosowanie super jasnych diod LED, zapewnie czytelność nawet w pełnym nasłonecznieniu. Nie musisz także martwić się o koszty poniesione na energię elektryczną - nasze wyświetlacze zużywają mionimalne ilości energii.

 

lan krzyz aptecznyUrządzenie sterowane jest za pomocą komputera poprzez odpowiednie oprogramowanie (Full Color oraz Mono) lub specjalnego pilota w przypadku linii Prestige Line. Dodatkowym atutem serii SMART jest możliwość częściowego zarządzania krzyżem przez smartphona. Na krzyżu możemy wyświetlać dowolne treści nadając im wiele efektów graficznych, które przyciągną klientów do twojej apteki. Dzięki efektom możemy podkreślić ważne treści, przekazać informację o promocji oraz wyświetlić godziny dyżuru apteki. Dodatkowo każdy krzyż wyposażony jest w zegar, termometr oraz kalendarz.

 

Przykład montażu krzyża aptecznego:

 

                     neon1                neon2

 

                     Montaż równoległy (na ścianie)               Montaż prostopadły do ściany

 


Wszystkie krzyże diodowe wykonane są na superjasnych diodach LED, zapewniając w ten sposób czytelność nawet w pełnym nasłonecznieniu. Taki elektroniczny neon to długożywotna reklama świetlna, gdyż żywotność diody to kilkadziesiąt lat. Nie musisz także martwić się o koszty energii - wyświetlacze LED są urządzeniami energooszczędnymi.

Urządzenia mają możliwość dobowej regulacji jasności - przyciemniania w porach wieczornych. Oprogramowanie zapewnia również możliwość automatycznego wyłączania urządzenia na noc.


Krzyże Apteczne dostępne są w czterech typach:

Krzyż Apteczny SMART

krzyz apteczny crs smartKrzyż apteczny Smart to bardzo prosty, skuteczny i niedrogi w eksploatacji nośnik reklamy, który sprawdzi się w każdej aptece. Urządzenie wyświetla gotowe animacje, które można wybrać z pomocą telefonu komórkowego z systemem iOS/Android łącząc się z urządzeniem poprzez sieć Wi-Fi lub za pomocą pilota radiowego. Gama animacji podzielonych na wolne, normalne oraz dynamiczne pozwoli dopasować urządzenie do charakteru Państwa Apteki. Urządzenie może być również sterowane jest za pomocą komputera poprzez aplikację RGB Switcher.

więcej...

Krzyże Apteczne Prestige Line

krzyz prestigeKrzyż apteczny Prestige Line to wyświetlacz, który wyróżni Twoją aptekę spośród innych. Wszystkie oferowane przez naszą firmę krzyże diodowe wykonane są na superjasnych diodach LED, zapewniając w ten sposób czytelność nawet w pełnym nasłonecznieniu. Nie musisz także martwić się o koszty energii - wyświetlacze LED są urządzeniami energooszczędnymi. Krzyż dostępny jest zarówno w opcji jedno, jak i dwustronnej.

więcej...

Krzyże Apteczne Mono

krzyz-monoMonochromatyczny krzyż graficzny dla aptek to bardzo skuteczny nośnik reklamy. Urządzenie pozwala na wyświetlanie tekstów oraz grafiki. Dostępna kolorystyka diod pozwoli dopasować urządzenie do charakteru Państwa Apteki. Urządzenie sterowane jest za pomocą komputera poprzez program RGB MonoStudio. Na krzyżu możemy wyświetlać dowolne treści nadając im wiele efektów graficznych. Dzięki efektom możemy podkreślić ważne treści, przekazać informację o promocji oraz wyświetlić godziny dyżuru apteki. Dodatkowo krzyż wyposażony jest w zegar, termometr oraz kalendarz.

więcej...

Krzyże Apteczne Kolorowe

krzyz fullcolorKrzyż apteczny (dynamiczny panel apteczny) to reklama, która wyróżnia właśnie Twoją aptekę spośród innych. Wyświetlanie promocji, życzeń świątecznych, czy tak ważnych informacji jak DYŻUR, to tylko niektóre zastosowania. Atrakcyjna reklama podnosi prestiż oraz zwiększa sprzedaż. Wyświetlacz ma również możliwość wyświetlania godziny, daty i temperatury. Urządzenie posiada pamięć wbudowaną. Obsługiwane jest za pomocą komputera w programie RGB ColorStudio który dostarczany jest razem z urządzeniem.

więcej...